Veľtrh Nábytok a Bývanie 2016

27-05-2016

Pokračovanie úspešnej série výstavného maratónu na veľtrhu Nábytok a Bývanie v Nitre 2016. Je to medzinárodný veľtrh bývania, dizajnu a architektúry, kde sme priniesli kúsok prírody spojenú so svetlom.
Svoju zaslúženú premiéru tu malo výnimočné zapustené drevené svietidlo woodLED Tilt, ktoré budilo nemalú pozornosť u laickej i odbornej verejnosti. Jeho variabilita náklonu alebo zapustenia dáva zákazníkovi mnoho možností ako si prispôsobiť svietidlo podľa svojich predstáv. Subtílny okraj svietidla nenápadne zapracovaný do sadrokartónového stropu vytvorilo dokonalú súhru prírodných materiálov a modernej bielej farby. Vnútorný korpus je taktiež upravený rovnakou drevenou dýhou ako samotné svietidlo a umocňuje vplyv prírodných materiálov na výsledné riešenie.

Trilum svietidlá - výber z drevených dýh dub, palisander, orech, čerešňa na Nábytok a bývanie 2016Štvorcové a kruhové drevené svietidlá Trilum na Nábytok a bývanie 2016Produkty slovenskej značky Trilum - drevené svietidlá na Nábytok a bývanie 2016Kruhové zápustné LED svietidlo s možnosťou náklonu na Nábytok a bývanie 2016Trilum WoodLED Round Tilt - kruhové drevené svietidlo na Nábytok a bývanie 2016Hranaté bodové drevené svietidlá s povrchovou montážou na Nábytok a bývanie 2016Trilum Trnava vystavuje drevené sveitidlá na výstave Nábytok a bývanie 2016

Ďalšou novinkou bolo doplnenie štandardných drevených dýh neprehliadnuteľný Teak a luxusný Palisander Santos. Samozrejmosťou je individuálne prispôsobenie drevenej dýhy k investorovým požiadavkám na základe dodanej vzorky.