Novinky - Trilum

Visit us at the exhibition Light+Building 2018 at Frankfurt am Main an see the wooden lamps live.

Navštívte nás 18.-23. marca vo Frankfurte na výstave Light+Building 2018

Navštívte nás na najväčšom veľtrhu svetelnej techniky a techniky pre správu budov Light+Building 2018 vo Frankfurte na Mohanom 18. až 23. marca.

Webový portál časopisu "Stavebníctvo a bývanie" napísal malú recenziu o našej výstavnej expozícii drevených svietidiel Trilum na výstave

Trilum vkusne skombinoval prírodné materiály a LED technológie

Webový portál časopisu „Stavebníctvo a bývanie“ napísal malú recenziu o našej výstavnej expozícii drevených svietidiel Trilum na výstave „Nábytok a bývanie 2017“ v Nitre.

Kruhové drevené svietidlo WoodLED Soft900 - detail na dubové telo lampy

Štýlová drevená lampa „SOFT“ so zúženým lemom

Remodeling dreveného svietidla woodLED ROUND vyústil v modelovú radu SOFT, kde sa dizajnér zameral na úzky vonkajší rámový lem a zníženú výšku svietidla. Prisadená stropná lampa woodLED SOFT bola jednou z hitov Slovenskej expozície Trilum.

WoodLED SAPITO is a minimalist hanging lamp in form of hat or cap.

Závesné drevené svietidlo v tvare klobúka

Novinka medzi závesnými svietidlami, odprezentovaná na výstave Nábytok a bývanie v Nitre. WoodLED SAPITO je minimalistická závesná lampa v tvare klobúka.

Nová stojanová lampa na výstave v Nitre

Prezentácia noviniek značky Trilum na výstave Nábytok a bývanie Nitra 2017. Jednou z predstavovaných noviniek bolo drevené stojanové svietidlo woodLED SLEGE. Pri jeho návrhu sa dizajnér inšpiroval labuťou, a jej eleganciu preniesol do minimalistického štýlu svietidla.

Light and Building 2016 vo Frankfurte

Naša premiérová účasť na medzinárodnej výstave Light & Building vo Frankfurte 2016 otvorila brány sveta pre naše exkluzívne svietidlá woodLED. Na európsku pôdu sme priniesli ukázať kus slovenskej prírody, v spojení s modernou technológiou.

Veľtrh Nábytok a Bývanie 2016

Pokračovanie úspešnej série výstavného maratónu na veľtrhu Nábytok a Bývanie v Nitre 2016. Je to medzinárodný veľtrh bývania, dizajnu a architektúry, kde sme priniesli kúsok prírody spojenú so svetlom.

Drevené svietidlá na ForArch 2015 v Prahe

Česká premiéra drevených svietidiel značky TRILUM na českom stavebnom veľtrhu ForArch 2015 v Prahe.

New wooden ceiling lamps woodLED SQUARE. Available in three sizes 600×600, 900×900, 1200×1200mm. LED light source with efficiency up to 165lm/W.

Svietidlá Trilum na veľtrhu Nábytok a Bývanie 2015

Štvrtý ročník veľtrhu Nábytok a Bývanie sa niesol v duchu nadčasového dizajnu a architektúry. Naša spoločnosť si pripravila pre túto výstavu skvostnú novinku v podobe drevených svietidiel rady woodLED.