Novinky - Trilum

Light + Building 2022 exhibition Frankfurt 2022 - Trilum wooden lamps

Výstava Light + Building 2022 vo Frankfurte

V dňoch 2.-6.októbra sa konala medzinárodná výstava Light + Building vo Frankfurte nad Mohanom, kde sa prezentovalo 1531 vystavovateľov zo 46 krajín svojimi produktami a riešeniami z oblasti technologického vybavenia budov a osvetlenia…

TopTrendy.sk si nás všimli na výstave Euroluce 2019 v Miláne

TopTrendy.sk si nás všimli na výstave EuroLuce v Miláne

Webový portál „TopTrendy.sk“ si nás všimol na výstave Euroluce v Miláne a napísal o nás článok „Luxusné drevené svietidlá Trilum na Euroluce 2019 vynikali“

Medzinárodná výstava EUROLUCE 2019

V dňoch 9.-14.apríla sa konala medzinárodná výstava Salone del Mobile v Miláne, kde sa objavujú najhorúcejšie novinky v oblasti interiérového dizajnu, nábytku a doplnkov. Táto výstava každoročne priláka viac ako 300 000 návštevníkov z viac ako 160 krajín sveta. Každé dva roky je jej neoddeliteľnou…

Trilum stand

29. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, designu a architektúry

Nábytok a bývanie patrí medzi naše srdcovky čo sa týka výstav na Slovensku. Pre návštevníkov nášho stánku sme si pripravili exkluzívne zľavy na naše produkty woodLed a Trilum Arch, ktoré ponúkame len raz ročne.

Výstava EUROLUCE 2019 Miláno

Srdečné Vás pozývame na medzinárodnú výstavu EUROLUCE 2019, ktorá sa koná v dňoch 9.-14. Aprila 2019 v krásnom talianskom meste Miláno.

trilum stand Frankfurt

Svetový veľtrh osvetlenia Light and Building 2018

Výstava Light and Building 2018 Frankfurt predovšetkým prezentuje trendy v oblasti dizajnu a zaujíma sa témami zajtrajška. Na tejto výstave sa pravidelne zúčastňuje viac ako 2 600 vystavovateľov, kde prezentujú LED osvetlenie ….

Nábytok a bývanie 2018 Nitra

Novinky, ktoré sme touto výstavou priniesli na trh boli nástenné svietidlá woodLED roondy a woodLED liiny.

Visit us at the exhibition Light+Building 2018 at Frankfurt am Main an see the wooden lamps live.

Navštívte nás 18.-23. marca vo Frankfurte na výstave Light+Building 2018

Navštívte nás na najväčšom veľtrhu svetelnej techniky a techniky pre správu budov Light+Building 2018 vo Frankfurte na Mohanom 18. až 23. marca.

Webový portál časopisu "Stavebníctvo a bývanie" napísal malú recenziu o našej výstavnej expozícii drevených svietidiel Trilum na výstave

Trilum vkusne skombinoval prírodné materiály a LED technológie

Webový portál časopisu „Stavebníctvo a bývanie“ napísal malú recenziu o našej výstavnej expozícii drevených svietidiel Trilum na výstave „Nábytok a bývanie 2017“ v Nitre.

Kruhové drevené svietidlo WoodLED Soft900 - detail na dubové telo lampy

Štýlová drevená lampa „SOFT“ so zúženým lemom

Remodeling dreveného svietidla woodLED ROUND vyústil v modelovú radu SOFT, kde sa dizajnér zameral na úzky vonkajší rámový lem a zníženú výšku svietidla. Prisadená stropná lampa woodLED SOFT bola jednou z hitov Slovenskej expozície Trilum.

WoodLED SAPITO is a minimalist hanging lamp in form of hat or cap.

Závesné drevené svietidlo v tvare klobúka

Novinka medzi závesnými svietidlami, odprezentovaná na výstave Nábytok a bývanie v Nitre. WoodLED SAPITO je minimalistická závesná lampa v tvare klobúka.

Nová stojanová lampa na výstave v Nitre

Prezentácia noviniek značky Trilum na výstave Nábytok a bývanie Nitra 2017. Jednou z predstavovaných noviniek bolo drevené stojanové svietidlo woodLED SLEGE. Pri jeho návrhu sa dizajnér inšpiroval labuťou, a jej eleganciu preniesol do minimalistického štýlu svietidla.