Návrat k prírode

Značka TRILUM bola založená na základe skúsenosti našich technikov a dizajnérov pretvoriť vízie do reálnych rozmerov. Opierame sa o dlhoročné skúsenosti v svetelno-technickom obore a všetky poznatky vkladáme do našich produktov. Najmodernejšie technológie spájame s prírodou a tým vytvárame harmóniu úžitku a estetiky.
woodLED_pila

Náš cieľ

Cieľom našej značky je prinášať spoľahlivé produkty so zameraním na detail. Každé drevené svietidlo prejde rukami skúsených majstrov s poctivým prístupom a s maximálnou úctou k výslednému produktu. Rôznorodosť a pestrosť živých materiálov si vyžaduje skúsené oko odborníka s dôrazom aj na ten najmenší detail s cieľom dosiahnuť výsledok bez kompromisov.
woodLED_hoblik

Naše poslanie

Našou prioritou je spokojný zákazník, ktorý si kúpou nášho produktu prinesie do svojho domova kúsok prírody a často podceňovanú svetelnú pohodu. Prísne selektovaná LED technológia je zárukou kvalitného svetla bez nepriaznivých vplyvov na pohodlie a komfort.
LED_board

Množstvo nápadov ktoré sú stále len na papiery postupom času pretvoríme na realitu a tým obohatíme naše portfólio produktov o ďalšie kvalitné svietidlá.

TRILUM – návrat k prírode