Svietidlá TRILUM v Green Resort Hrubá Borša

Objavila sa možnosť spolupráce s Ing. arch. Katarínou Mňahončákovou z architektonickej kancelárie Winwin.  Naše drevené svietidlá značky TRILUM stáli pri zrealizovaní osvetlenia v krásnom golfovom prostredí v Hrubej Borši. Areál Green Resort sa nachádza neďaleko nášho hlavného mesta Bratislava. V obytnom voľnočasovom komplexe si máte možnosť zahrať kvalitný golf na profesionálnej úrovni alebo rekreačne s priateľmi. Vedeli ste že golf je šport, ktorý predlžuje život? V Hrubej Borši si užijete veľa pohybu v prírode na čerstvom vzduchu ale aj výrobnú miestnu kuchyňu. Hlavnú rolu v tomto projekte osvetlenia zohráva prírodný materiál a tým je drevo. Žijeme v mestách v takzvaných betónových púštiach a toto krásne miesto plné zelene si priam žiada zachovanie DOTYKU PRÍRODY.  Na osvetlenie reštauračnej a oddychovej časti boli použité produkty woodLED LINUS v závesnej a v prisadenej verzíí. Kombináciou týchto líniových svietidiel s drevenými trámami vznikla dokonalá súhra osvetlenia a dizajnu. Do vstupnej haly sme aplikovali bodové svietidlá woodLed duoSpot v odtieni Dub svetlý. Práve tento odtieň dekoru je najviac stotožňovaný s prírodnou farbou dreva. Sme veľmi radi že sme sa mohli podieľať a priložiť ruku k dielu k tomuto očarujúcemu miestu oddychu a relaxácie.

Golf_Hruba_Borsa-23Golf_Hruba_Borsa-20Golf_Hruba_Borsa-17Golf_Hruba_Borsa-9Golf_Hruba_Borsa-7Golf_Hruba_Borsa-6Golf_Hruba_Borsa-3Golf_Hruba_Borsa-1

Použitý produkt

woodLED LINUS Hang 1100

Exkluzívne líniové drevené svietidlo v závesnej verzii so zabudovanou LED technológiou. Svietidlo je stmievateľné s DALI. Drevená dyha je voliteľná podľa výberu (viď objednávacie kódy). Prepracovaná konštrukcia a jednoduchá údržba. Svietidlo poskytuje vysoký komfort užívania.

woodLED LINUS 1600

Exkluzívne líniové drevené svietidlo v prisadenej verzii so zabudovanou LED technológiou. Svietidlo je stmievateľné s DALI. Drevená dyha je voliteľná podľa výberu (viď objednávacie kódy). Prepracovaná konštrukcia a jednoduchá údržba. Svietidlo poskytuje vysoký komfort užívania. Voliteľnou súčasťou je RF diaľkové ovládanie pre stmievanie v plnom rozsahu.
WoodLED LINUS 1600 - an exclusive linear ceiling wooden lamp with built-in LED technology.

woodLED SPOT Duo

Exkluzívne bodové drevené LED svietidlo v prisadenej verzii. Drevená dyha je voliteľná podľa výberu (viď objednávacie kódy). Prepracovaná montáž a jednoduchá údržba poskytuje svietidlu vysoký komfort užívania. Svietidlo je stmievateľné s DALI. Bodovky

woodLED LINUS Hang 1600

Exkluzívne líniové drevené svietidlo v závesnej verzii so zabudovanou LED technológiou. Svietidlo je stmievateľné s DALI. Drevená dyha je voliteľná podľa výberu (viď objednávacie kódy). Prepracovaná konštrukcia a jednoduchá údržba. Svietidlo poskytuje vysoký komfort užívania.
WoodLED LINUS hang 1600 - an exclusive pendant linear wooden lamp with built-in LED technology.

woodLED LINUS 1100

Exkluzívne líniové drevené svietidlo v prisadenej verzii so zabudovanou LED technológiou. Svietidlo je stmievateľné s DALI. Drevená dyha je voliteľná podľa výberu (viď objednávacie kódy). Prepracovaná konštrukcia a jednoduchá údržba. Svietidlo poskytuje vysoký komfort užívania.
WoodLED Linus 1100 -wooden linear LED ceiling lamp