Dubové svietidlo ako dominanta obývačky

Veľké dubové svietidlo štvorcového tvaru woodLED SQUARE zvolené ako dominanta a hlavné osvetlenie v otvorenej obývačke rodinného domu. Dizajnér navrhol doplniť do bledého interiéru veľké LED svietidlo vo vyhotovení svetlý dub, ktoré vkusne doplní minimalistický štýl a zároveň pekne ladí so zariadením obývacej a kuchynskej časti.

trilum-woodled-square-900-oak-wooden-led-ceiling-lamp-interior-project-5trilum-woodled-square-900-oak-wooden-led-ceiling-lamp-interior-project-9trilum-woodled-square-900-oak-wooden-led-ceiling-lamp-interior-project-8trilum-woodled-square-900-oak-wooden-led-ceiling-lamp-interior-project-7trilum-woodled-square-900-oak-wooden-led-ceiling-lamp-interior-project-12trilum-woodled-square-900-oak-wooden-led-ceiling-lamp-interior-project-11

Použitý produkt

woodLED SQUARE 900

Exkluzívne drevené svietidlo v prisadenej verzii so zabudovanou LED technológiou. Svietidlo je stmievateľné s DALI. Drevená dyha je voliteľná podľa výberu (viď objednávacie kódy). Prepracovaná montáž a jednoduchá údržba poskytuje svietidlu vysoký komfort užívania. Voliteľnou súčasťou je RF diaľkové ovládanie pre stmievanie v plnom rozsahu.